Opigno Commerce App (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: disabled
tr: etkin değil

en: Save
tr: Kaydet

en: active
tr: etkin

en: Orders
tr: Siparişler

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
