Opigno Commerce App (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: disabled
pt: inativo

en: Save
pt: Guardar

en: active
pt: ativo

en: Orders
pt: Encomendas

en: Payment methods
pt: Métodos de pagamento

en: Opigno Apps
pt: Aplicações Opigno
