Opigno Commerce App (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: disabled
lv: atspējots

en: Save
lv: Saglabāt

en: active
lv: aktīvs

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi
