Opigno Commerce App (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: disabled
hu: tiltott

en: Save
hu: Mentés

en: active
hu: aktív

en: Orders
hu: Rendelések

en: Payment methods
hu: Fizetési módok
