Opigno Commerce App (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: disabled
it: disattivato

en: Save
it: Salva

en: active
it: attivo

en: Orders
it: Ordini

en: Payment methods
it: Metodi di pagamento
