Opigno Commerce App (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ja: 無効

en: Save
ja: 保存

en: active
ja: アクティブ

en: Orders
ja: 注文

en: Payment methods
ja: 決済方法
