Opigno Commerce App (7.x-1.9) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: disabled
de: deaktiviert

en: Save
de: Speichern

en: active
de: aktiv

en: Orders
de: Bestellungen

en: Payment methods
de: Zahlungsmethoden

en: Buy access
de: Zugang kaufen
