Opigno Commerce App (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: disabled
he: מושבת

en: Save
he: שמירה

en: active
he: פעיל

en: Orders
he: הזמנות

en: Payment methods
he: צורות תשלום
