Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Date
da: Dato

en: Page
da: Side

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: year
da: år

en: Object
da: Objekt

en: Number of views
da: Antal visninger

en: Forever
da: Altid

en: Actor
da: Skuespiller
