Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Date
et: Kuupäev

en: #
et: nr

en: Page
et: Lehekülg

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Forever
et: Igavesti

en: Current month
et: Käesolev kuu
