Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Number of views
km: ចំនួន​មើល​

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
