Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: day
kn: ದಿನ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍
