Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Page
ku: پەڕە

en: Number of views
ku: ژماره‌ی بینین

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
