Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Date
lv: Datums

en: Page
lv: Lapa

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Dashboard
lv: Darbgalds
