Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Date
nl: Datum

en: Page
nl: Pagina

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: Most active users
nl: Meest actieve gebruikers

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Course
nl: Cursus

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Actor
nl: Acteur

en: Current week
nl: Huidige week

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps
