Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Date
pl: Data

en: Page
pl: Strona

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: Object
pl: Obiekt

en: Most active users
pl: Najaktywniejsi użytkownicy

en: Number of views
pl: Liczba odsłon

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Names
pl: Nazwy

en: Actor
pl: Aktor
