Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Date
pt: Data

en: Page
pt: Página

en: day
pt: dia

en: month
pt: mês

en: year
pt: ano

en: Object
pt: Objeto

en: Number of views
pt: Número de visualizações

en: Dashboard
pt: Painel

en: Course
pt: Curso

en: Names
pt: Nomes

en: Forever
pt: Para Sempre

en: Actor
pt: Ator

en: Avg score
pt: Pontuação média
