Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Date
sl: Datum

en: Page
sl: Stran

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
