Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Date
sv: Datum

en: Page
sv: Sida

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: Object
sv: Objekt

en: Number of views
sv: Antal visningar

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Forever
sv: För alltid

en: Current week
sv: Denna vecka
