Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Number of views
th: จำนวนการเข้าชม

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Forever
th: ตลอดไป
