Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Page
vi: Trang

en: day
vi: ngày

en: month
vi: tháng

en: year
vi: năm

en: Object
vi: Đối tượng

en: Number of views
vi: Số lần xem

en: General statistics
vi: Thống kê chung

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
