Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Page
fi: Sivu

en: day
fi: päivä

en: Number of views
fi: Katselukerrat

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Forever
fi: Ikuisesti
