Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Date
hi: तारीख

en: Page
hi: पृष्ठ

en: day
hi: दिन

en: month
hi: माह

en: year
hi: वर्ष

en: Number of views
hi: कितनी बार पढा गया
