Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Date
ru: Дата

en: Page
ru: Страница

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: year
ru: год

en: Object
ru: Объект

en: Most active users
ru: Самые активные пользователи

en: Number of views
ru: Количество просмотров

en: General statistics
ru: Общая статистика

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Course
ru: Курс

en: Forever
ru: Навсегда

en: Actor
ru: Актёр

en: Course content
ru: Содержимое курса
