Opigno Learning Locker Stats App (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Date
sk: Dátum

en: Page
sk: Strana

en: day
sk: deň

en: Most active users
sk: Najaktívnejší používatelia

en: Number of views
sk: Počet zobrazení

en: Dashboard
sk: Nástenka
