Opigno LMS (7.x-1.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Address
bo: ས་གནས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: All of your projects are up to date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ལས་གཞི་ཡོངས་ཆེས་གསར་ཤོས་རེད།
