Opigno LMS (7.x-1.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: File
hy: Ֆայլ

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Forum
hy: Ֆորում
