Opigno LMS (7.x-1.0-alpha11) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Administration
id: Administrasi

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Image
id: Gambar

en: Text
id: Teks

en: Items
id: Item

en: Address
id: Alamat

en: Calendar
id: Kalender

en: Table
id: Tabel

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Caption
id: Keterangan

en: Information
id: Informasi

en: All of your projects are up to date.
id: Semua project anda termutakhir
