Opigno LMS (7.x-1.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Administration
ru: Администрирование

en: File
ru: Файл

en: Links
ru: Ссылки

en: Image
ru: Изображение

en: Text
ru: Текст

en: Items
ru: Элементы

en: Address
ru: Адрес

en: Calendar
ru: Календарь

en: Table
ru: Таблица

en: Forum
ru: Форум

en: Messages
ru: Сообщения

en: Caption
ru: Подпись

en: Video
ru: Видео

en: Information
ru: Информация

en: My courses
ru: Мои курсы

en: All of your projects are up to date.
ru: Все ваши модули и темы оформления актуальны.

en: My achievements
ru: Мои достижения
