Opigno LMS (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (381 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Show on every page except the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་མ་གཏོགས་ཤོག་ལེབ་ག་ར་གུ་སྟོན།

en: Show on only the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གི་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Clear index
dz: ཟུར་ཐོ་བསལ།

en: Forum name
dz: གྲོས་གནས་མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Picture
dz: པར།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས།

en: The name of the menu.
dz: དཀར་ཆག་གི་མིང་འདི།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Submit @name
dz: @name ཕུལ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Public registrations
dz: མི་མང་གི་  ཐོ་བཀོད་ཚུ།

en: Only site administrators can create new user accounts.
dz: ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོངས་པ་རྐྱངམ་ཅིག་གིས་  ལག་ལེན་པ་གསརཔ་གི་  རྩིས་ཐོ་འདི་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Hourly threshold
dz: ཆུ་ཚོད་རེ་བཞིན་གྱི་་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Poll duration
dz: འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་དུས་ཡུན།

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Recent posts
dz: ད་ལྟོའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: reset
dz: སླར་སྲིག

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Minimum cache lifetime
dz: འདྲ་མཛོད་ཚེ་ཡུན་ཉུང་མཐའ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Default front page
dz: སྔོན་སྒྲིག་མདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
dz: འོག་གི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་ <code>བདེན་པ་སླར་ལོག་པ་ཅིན་སྟོན</code> (PHP-mode མཁས་པ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག)

en: Preformatted
dz: སྔ་གོང་ཚད་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
dz: ཌུ་པཱལ་འགྲུལ་ལམ་བཟུམ་སྦེ་གྱལ་རེ་ལུ་ཤོག་ལེབ་གཅིག་བཙུགས། '*'ཡིག་འབྲུ་དེ་ཝའིལ་ཀཌི་ཅིག་ཨིན། དཔེར་ན་འགྲུལ་ལམ་ཚུ་ཝེབ་དྲན་དེབ་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་'%blog'དང་  རང་དོན་ཝེབ་དྲན་དེབ་ག་རའི་དོན་ལུ་ %blog-wildcard དང་གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་%frontཨིན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།

en: Titles only
dz: མགོ་ཡིག་རྐྱངམ་ཅིག།

en: Full text
dz: ཚིག་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
dz: བདག་སྐྱོངས་པའི་གནང་བ་དགོཔ་མེད་པར་  བལྟ་སྤྱོད་པ་ཚུ་གིས་  ཁོང་རའི་རྩིས་ཐོ་དེ་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Existing system path
dz: རིམ་ལུགས་འགྲུལ་ལམ་ཡོད་མི།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: First day of week
dz: བདུན་ཕྲག་གི་ཉིནམ་དང་པ།

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Parent term
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད།

en: Parent terms
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Length of trimmed posts
dz: རྩེ་སྙོམས་ཡོད་པའི་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་གི་རིང་ཚད།

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་གྱི་རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་ནང་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད་པའི་   ཡིག་འབྲུ་ཚུ་གི་མང་མཐའི་གྲངས།   ཌུ་པཱལ་འདི་གིས་པར་ལེན་རིངམོ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ག་འདི་རྩེ་སྙོམ་དགོ་ནི་ཨིན་  འདི་གཏན་འབེབས་བཟོ་ནི་ལུ་  སྒྲིག་སྟངས་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།  ཨེཀསི་ཨེམ་ཨེལ་ཤོག་ཀུ་བཙུགས་ནི་ལ་སོགས་པ་ཚུ་ནང་ ཤོག་ལེབ་ངོ་མ་གུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་བཀྲམ་སྟོན་འབདཝ་ད་  འགྲེམ་སྐྱེལ་གྱི་རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་འདི་འཁྲུལ་བ་མེད་པར་  ཊི་སརསི་སྦེ་ལག་ལེན་འཐབཔ་ཨིན།  ཊི་སརསི་ལྕོགས་མིན་བཟོ་ནི་ལུ་ 'ཚད་མེདཔ་' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།   སྒྲིག་སྟངས་འདི་གིས་ནང་དོན་གསརཔ་ ཡང་ན་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད་པའི་ནང་དོན་རྐྱངམ་གཅིག་གནོད་ནི་དང་   ཡོད་བཞིན་པའི་ནང་དོན་མི་གནོད་ནི་ཨིནམ་དྲན་འཛིན་འབད།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: The name used to indicate anonymous users.
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ་ཚུ་བརྡ་སྟོན་ནི་ལུ་  ལག་ལེན་འཐབ་དོ་ཡོད་པའི་མིང་།

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
dz: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་ལས་  ཁྱིམ་གྱི་ཤོག་ལེབ་ཀྱིས་  ནང་དོན་བཀྲམ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན། ངེས་བདེན་མེད་པ་ཅིན་ "node" གསལ་བཀོད་འབད།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ཐབས་ལམ་དེ་གདམ་ཡོད་པ་ཅིན་%php བར་ན་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བཙུགས། དྲན་དགོཔ་ལག་ལེན་འཐབ་མི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བདེན་མེད་དེ་གིས་ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་ས་ཁོངས་རྒྱུན་ཆད་འོང་།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Default time zone
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Date - newest first
dz: ཚེས་གྲངས-དང་པ་ གསར་ཤོས་འདི།

en: Date - oldest first
dz: ཚེས་གྲངས་-དང་པ་ རྙིས་ཤོས་འདི།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: Hot topic threshold
dz: གནད་དོན་ཚ་བ་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Topics per page
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts - most active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་ཆེ་ཤོས་དང་པམ།

en: Posts - least active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་དང་པམ་ཉུང་ཤོས།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
dz: ནང་དོན་འདི་ ལག་ལེན་པ་གཞན་མི་ཅིག་གིས་ ལེགས་བཅོས་འབད་ཡོདཔ་ལས་ འགྱུར་བ་ཚུ་སྲུང་མི་ཚུགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Rearrange
dz: སླར་བདེ་ཞིབ་འབད་

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: You must specify a valid role name.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེས་ཅན་ལས་འགན་གྱི་མིང་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད་དགོ

en: The role has been added.
dz: ལས་འགན་ཚུ་  ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: !a comments per page
dz: !a ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Edit forum
dz: གྲོས་གནས་ཞུན་དག་འབད་

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Only of the type(s)
dz: དབྱེ་བ་(ཚུ་)ལུ་རྐྱངམ་གཅིག།

en: Keyword relevance
dz: གཙོ་ཚིག་འབྲེལ་བ།

en: Recently posted
dz: འཕྲལ་ཁམས་ཅིག་ཁར་འགྲེལ་སྐྱེལ་འབད་ཡོདཔ།

en: Number of views
dz: མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།

en: Default picture
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་ པར།

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
dz: པར་གྱི་སྲོལ་སྒྲིག་  སེལ་འཐུ་མ་འབད་བར་ཡོད་མི་  ལག་ལེན་པ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་  པར་གྱི་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།  ག་ལུ་ཡང་ སྟོངམ་མ་བཞག

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་ཐད་ཀར་དུ་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: and
dz: དང་

en: Auto-reply
dz: རང་བཞིན་ལན་གསལ།

en: !title<br />by !author<br />@time ago
dz: !title<br />བཀོད་མི་ !author <br />@time གི་ཧེ་མ།

en: by !author<br />@time ago
dz: བཀོད་མི་ !author<br />@time གི་ཧེ་མ།

en: Save translations
dz: སྐད་སྒྱུར་ཚུ་སྲུང་།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: Original text
dz: ཚིག་ཡིག་ངོ་མ།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།

en: List, edit, or add user roles.
dz: ལག་ལེན་པའི་ལས་འགན་འདི་ ཐོ་ཡིག་བརྐྱབ་ནི་  ཞུན་དག་འབད་ནི་ ཡང་ན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
dz: ཡིག་སྣོད་  %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་ཅིན་  འཛོལ་བ་གཅིག་བྱུང་ནུག

en: The comment you are replying to does not exist.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལན་གསལ་འབད་མི་བསམ་བཀོད་འདི་མེདཔ།

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: Edit string
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཞུན་དག་འབད་

en: Basic options
dz: གཞི་རིམ་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།

en: Inserted
dz: བཙུགས་ཡོདཔ།

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།

en: Must users preview posts before submitting?
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་ཞུ་འབུལ་མ་འབད་བའི་ཧེ་མ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ངེས་པར་མངོན་ལྟ་འབད་དགོ?

en: Already added languages
dz: ཧེ་མ་ལས་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་ཚུ།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་

en: Ampersand
dz: དང་རྟགས།

en: HTML filter
dz: ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ཚགས་མ།

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
dz: <em>administer nodes</em>གནང་བ་དང་ཅིག་ཁར་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་  གདམ་ཁ་ཚུ་ཚབ་སྲུང་འབད་ཚུགས།

en: Number of posts on main page
dz: ཤོག་ལེབ་ངོ་མ་གུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་གི་ཨང་།

en: Polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་

en: The value provided for %field is not a valid URL.
dz: %fieldདོན་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་གནས་གོང་འདི་ ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་མེད་པས།

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག

en: Popular content
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་ནང་དོན།

en: Default 403 (access denied) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༣ (འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Default 404 (not found) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༤ (འཚོལ་མ་འཐོབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Titles plus teaser
dz: མགོ་ཡིག་བསྡོམས་རྟགས་དཀའ་ལས་ཆས་དྲགས།

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་འདི་ཚུ་གིས་  རྩིས་ཐོ་ཚུ་གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ་  འདི་འབདཝ་ད་  བདག་སྐྱོང་པའི་  གནང་བ་དགོཔ་ཨིན།

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་དེ་གིས་ཁ་བྱང་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབདཝ་ད་  གློག་འཕྲིན་འགྱུར་བ་ཅིག་དགོཔ་ཨིན་

en: User registration guidelines
dz: ལག་ལེན་པ་ ཐོ་བཀོད་ཀྱི་ལམ་སྟོན་ཚུ།

en: Picture support
dz: པར་གྱིརྒྱབ་སྐྱོར།

en: Picture maximum dimensions
dz: པར་གྱི་མང་མཐའི་  རྒྱ་འཁོན་ཚུ།

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
dz: པིག་སེལསི་ནང་ལུ་  པར་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  མང་མཐའི་རྒྱ་ཁྱོན།

en: Picture maximum file size
dz: པར་གྱི་མང་མཐའི་  ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད།

en: Maximum file size for pictures, in kB.
dz: ཀེ་བི་ནང་  པར་གྱི་དོན་ལུ་  མང་མཐའི་ ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད།

en: Picture guidelines
dz: ལམ་སྟོན་གྲལ་ཐིག

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལམ་སྟོན་ཚུ་གི་ཁ་སྐོང་ལུ་  འ་ནི་ཚིག་ཡིག་དེ་པར་སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འབྲི་ཤོག་ནང་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།  འདི་ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པ་དེ་ཚུ་ལུ་  གྲོགས་རམ་འབད་ནི་དང་  ཡང་ན་  བསླབ་སྟོན་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ཕན་ཐོགས་ཅན་ཅིག་ཨིན།

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
dz: འ་ནི་ལས་འགན་འདི་གི་དོན་ལུ་  མིང་། དཔེར་ན་: "moderator", "editorial board", "site architect"བཟུམ།

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
dz: ལས་འགན་མིང་ %name འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག།  ལས་འགན་མིང་གཞན་མི་ཅིག་གདམ་ཁ་བརྐྱབ་གནང་།

en: The role has been renamed.
dz: ལས་འགན་ཚུ་བསྐྱར་མིང་བཏགས་ཡོདཔ།

en: The role has been deleted.
dz: ལས་འགན་ཚུ་  བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
dz: ལས་འགན་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  གནང་བ་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཐོག་ལས་  ཁྱད་རྣམ་ཚུ་ལུ་འཛུལ་སྤྱོད་ཚུ་གཏན་འབེབས་བཟོ།

en: Edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད་
