Opigno LMS (7.x-1.0-alpha6) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Administration
no: Administrasjon

en: File
no: Fil

en: Links
no: Lenker

en: Image
no: Bilde

en: Text
no: Tekst

en: Items
no: Nyheter

en: Address
no: Adresse

en: Calendar
no: Kalender

en: Table
no: Tabell

en: Messages
no: Meldinger

en: Caption
no: Tekst

en: Information
no: Informasjon

en: All of your projects are up to date.
no: Alle prosjektene er oppdatert.
