Opigno LMS (7.x-1.0-alpha8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Administration
az: İdarəetmə

en: File
az: Fayl

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Text
az: Mətn

en: Items
az: Elementlər

en: Table
az: Cədvəl

en: Messages
az: Mesajlar

en: Caption
az: Başlıq

en: All of your projects are up to date.
az: Bütün layihələriniz aktualdır.
