Opigno LMS (7.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Administration
cs: Administrace

en: File
cs: Soubor

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Items
cs: Položky

en: Address
cs: Adresa

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Table
cs: Tabulka

en: Forum
cs: Fórum

en: Messages
cs: Zprávy

en: Caption
cs: Popisek

en: Information
cs: Informace

en: All of your projects are up to date.
cs: Všechny vaše projekty jsou aktuální.
