Opigno LMS (7.x-1.0-alpha8) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Administration
is: Stjórnun

en: File
is: Skrá

en: Links
is: Hlekkir

en: Image
is: Mynd

en: Text
is: Texti

en: Items
is: Hlutir

en: Address
is: Heimilisfang

en: Calendar
is: Dagatal

en: Table
is: Tafla

en: Information
is: Upplýsingar
