Opigno LMS (7.x-1.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Text
ne: अक्षर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Table
ne: तालिका

en: Forum
ne: फोरम

en: Messages
ne: सन्देशहरू
