Opigno LMS (7.x-1.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Administration
ro: Administrare

en: File
ro: Fișier

en: Links
ro: Legături

en: Image
ro: Imagine

en: Items
ro: Articole

en: Address
ro: Adresă

en: Table
ro: Tabel

en: Messages
ro: Mesaje

en: Caption
ro: Legendă

en: Information
ro: Informații

en: All of your projects are up to date.
ro: Toate proiectele sunt la zi.
