Opigno LMS (7.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Administration
sk: Administrácia

en: File
sk: Súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: Image
sk: Obrázok

en: Items
sk: Položky

en: Address
sk: Adresa

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Table
sk: Tabuľka

en: Forum
sk: Fórum

en: Messages
sk: Správy

en: Caption
sk: Popis

en: Information
sk: Informácia

en: All of your projects are up to date.
sk: Všetky vaše projekty sú aktualizované.
