Opigno LMS (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (475 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: 1 post | @count posts
kk[0]: 1 жазба

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: new
kk: жаңа

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Home page
kk: Басты бет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: updated
kk: жанартылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Forum name
kk: Форумның аты

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: n/a
kk: жоқ

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Public registrations
kk: Ашық тіркелулер

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Selected
kk: Тандалған

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Performance
kk: Өнімділік

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: Forum
kk: Форум

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Minimum cache lifetime
kk: Кэштың ең аз сақталу уақыты

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Tracker
kk: Трекер

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: Full name
kk: Толық аты

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: English
kk: Ағылшын

en: Messages
kk: Хаттар

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: menu
kk: мәзір

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: update
kk: жанарту

en: locked
kk: бұғатталған

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: published
kk: жарияланған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Undo
kk: Қайтару

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады және басқарушының қолдауы керек емес.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Posts
kk: Жазбалар

en: None.
kk: Ешбір.

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: open
kk: ашу

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Forums
kk: Форумдар

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Length of trimmed posts
kk: Икемделген жазбалар ұзындығы

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
kk: Жазбаның икемделген нұсқасындағы таңбалардың ең көп саны.

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Themes
kk: Темалар

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Finished
kk: Аяқталды

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: Slogan
kk: Ұран

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: The name used to indicate anonymous users.
kk: Анонимді қолданушыларды білдіретін атау.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
kk: Бастапқы бетте контент осы URL-ге салыстырмалы түрде көрсетіледі. Сенімсіз болсаңыз "node" жазыңыз.

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Save blocks
kk: Блоктарды сақтау

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Permission
kk: Құқық

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Topics per page
kk: Әр парақтағы тақырыптар саны

en: Posts - most active first
kk: Жазбалар - ең белсенділері жоғарыда

en: Posts - least active first
kk: Жазбалар - ен белсенділері төменде

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
kk: Бұл контентті басқа пайдаланушы жаңартқан, өзгертулер сақталмайды.

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: ok
kk: жарайды

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: You must specify a valid role name.
kk: Дұрыс рөл атауын жазу керек.

en: The role has been added.
kk: Рөл қосылды.

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Edit forum
kk: Форумды өзгерту

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Or
kk: немесе

en: Default picture
kk: Әдепкі сурет

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
kk: Өз суретін жүктемеген қолданушыларға арналған суреттің URL-ы. Еш сурет қоймау үшін бос қалдырңыз.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз

en: After saving a new comment
kk: Жаңа пікірді сақтағаннан кейін

en: After deleting a comment
kk: Пікірді жойғаннан кейін

en: After deleting a term
kk: Термин жойылғаннан кейін

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Translate
kk: Аудару

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Create @name
kk: @name құру

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: Original text
kk: Түпнұсқа

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: This week
kk: Бұл апта

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Acronym
kk: Акроним

en: List, edit, or add user roles.
kk: Пайдаланушылардын рөлдерді қосу, өзгерту мен жою.

en: edit role
kk: рөлді өңдеу

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Direction
kk: Бағыт

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: The comment you are replying to does not exist.
kk: Жауап бергіңіз келген пікір жоқ.

en: !name's blog
kk: !nameтың блог

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: Edit string
kk: Жолды өңдеу

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Enabled, with translation
kk: Қосылған, аудармалармен

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: After saving new content
kk: жаңа мазмұнның сақтауы кейін

en: After deleting content
kk: мазмұнның алып тастауларынан кейiн

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Must users preview posts before submitting?
kk: Қолданушы жазбаны жарияламастан бурын алдын ала көру керек па?

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
kk: <em>Шығыс</em> e-mail адресі - сайтта тіркелу кезінде, жаңа құпия сөзге сұраным жасаған кезде және т.б. хабарламалар автоматты түрде жіберілген кезде пайдаланылады. (хаттар спам ретінде саналмауы үшін сіздің доменіңізбен байланысқан адресті қолданыңыз).

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: String not found.
kk: Жол табылмады.

en: Allowed HTML tags: @tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтер: @tags

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
kk: Постта қанша пірік болғанда оны "ыстық" деп санауға болады.

en: Default number of forum topics displayed per page.
kk: Парақтағы тақырыптардың әдепкі саны

en: Default display order for topics.
kk: Тақырыптар көрінісінің әдепкі реті.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
kk: Сіздің бұл форумдағы жаңа мазмұн жазба қалдыру құқығыңыз жоқ.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосыңыз. Егер қоссаңыз, тілді таңдау өрісі өңдеу формасында көрсетіледі және <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен керегін таңдай аласыз. Егер сөндірулі болса жаңа материалдар әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарға әсер етппейді

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
kk: <em>Түйін басқару</em> рұқсаттары бар қолданушылар бұл параметрлерді өзгерте алады.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: Number of posts on main page
kk: Бастапқы парақтаға жазбалар саны

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:

en: Polls
kk: Дауыс берулер

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: The name of this website.
kk: Вебсайт атауы.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
kk: Сайтыңыздың ұраны немесе слоганы (көбінесе сайт атауының қасында жазылады).

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Number of items in each feed
kk: Әр арнадағы элементтер саны

en: Default number of items to include in each feed.
kk: Әр арнадағы әдепкі элементтен саны.

en: Feed content
kk: Арна контенті

en: Titles plus teaser
kk: Тақырып және тизер

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
kk: Әр арнадағы контент элементтерінің әдепкі көріну жалпы нұсқауы.

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосады. Егер қосылған болса, <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен таңдауға болатын тіл таңдау өрісі контентты өңдегенде пайда болады. Егер сөндірулі болса жаңа материал әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарда ешқандай өзгеріс болмайды.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады бірақтам басқарушының қолдауы керек.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
kk: Қонақ есеп құрған кезде e-mail тексеруін талап ету

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
kk: Егер осы құсбелгі ерекшеленген болса, онда жаңа қолданушылар өз e-mail мекенжайларын тексеруден өткеннен кейін ғана сайтқа жүйе жасаған құпияcөз арқылы кіреді. Егер де ерекшеленмеген болса, онда қолданушы тіркелу кезінде жүйеге автоматты түрде кіріп өз құпиясөзін қоя алады.

en: User registration guidelines
kk: Қолданушы тіркеу нұсқаулықтары

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
kk: Бұл мәтін қолданушы тіркелу пішімінін жоғарғы жағында көрсетіледі және қолданушыға көмек көрсету және нұсқау беру үшін пайдалы.

en: Welcome, new user created by administrator
kk: Қош келдіңіздер! Жаңа пайдаланушы администратормен кұрылған!

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
kk: Басқарушы құрған жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, no approval required
kk: Растау керек емес қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
kk: Растау керек емес жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, awaiting administrator approval
kk: Басқарушы растауы керек қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
kk: Басқарушы растау керек жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Password recovery email
kk: Құпиясөзді қалпына келтіруге арналған хабарлама

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
kk: Жаңа пароль сұраған қолданушыға жіберілетін хабарламаны баптау

en: Account activation email
kk: Есеп растауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
kk: Қолданушы аккаунтын активациялауы кезінде (басқарушының рұқсаты керек сайтта басқарушы қолданушының аккантын активтендіреді) жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is activated.
kk: Қолданушының есебі расталған кезде хабарла.

en: Account blocked email
kk: Есепті бұғатттауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
kk: Қолданушының аккаунты блокталғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is blocked.
kk: Қолданушының есебі бұғатталған кезде хабарла.

en: Account deleted email
kk: Есепті жоюға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
kk: Қолданушының аккаунты жойылғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is deleted.
kk: Қолданушының есебі жойылған кезде хабарла.

en: Signature support
kk: Қолтаңба қолдауы

en: Picture support
kk: Сурет қолдауы

en: Picture maximum dimensions
kk: Суреттің ең үлкен өлшемі

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
kk: Суреттің максимум көлемі, пиксельдермен

en: Picture maximum file size
kk: Ең үлкен мән өлшемі сурет

en: Maximum file size for pictures, in kB.
kk: Суреттің максимум өлшемі, kB-пен

en: Picture guidelines
kk: Сурет нұсқаулары

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
kk: Суретті кері қотару формасында әдепкі нұсқауларға қоса көрсетілетін мәтін. Бұл сіздің қолданушыларыңызды бағыттау үшін пайдалы.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
kk: Осы рөлге атау. Мысалы: "модератор", "сайт архитекторы".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
kk: %name рөл атауы бар. Басқа рөл атауын таңдаңыз.

en: The role has been renamed.
kk: Рөл қайта аталды

en: The role has been deleted.
kk: Рөл жойылды.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
kk: Рөл арқылы пайдаланушылардын құқықтарын құру.

en: Edit role
kk: Рөлді өңдеу

en: Hello <strong>@username</strong>
kk: Cәлем <strong>@username</strong>

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: Description of your site, included in each feed.
kk: Әр арнаға қосылатын майт туралы мәлімет.

en: Installing updates
kk: жаңартудың орнатылуы

en: Preparing to update your site
kk: сiздiң сайтыңыздың жаңартуына әзiрлеу

en: Downloading updates failed:
kk: Жаңартулар сәтті қотарламады

en: Updates downloaded successfully.
kk: Жаңарту сәтті аяқталды

en: Fatal error trying to download.
kk: Қотару әрекетте жөнделмес қате

en: Downloading %project
kk: Қотару %project

en: Failed to download %project from %url
kk: %project  %url - даң қотаруға сәтті болмады

en: Update manager
kk: жаңарту басқарушысы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
