Opigno LMS (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (45 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: more
pt: mais

en: Administration
pt: Administração

en: File
pt: Ficheiro

en: Date
pt: Data

en: Links
pt: Ligações

en: Message
pt: Mensagem

en: Image
pt: Imagem

en: Text
pt: Texto

en: Send Email
pt: Enviar Email

en: Question
pt: Questão

en: Page
pt: Página

en: Items
pt: Itens

en: Address
pt: Morada

en: Calendar
pt: Calendário

en: Table
pt: Tabela

en: Expiration
pt: Expirar

en: Messages
pt: Mensagens

en: plus
pt: mais

en: Caption
pt: Legenda

en: Video
pt: Vídeo

en: Forums
pt: Fóruns

en: Information
pt: Informação

en: Courses
pt: Cursos

en: Post date
pt: Data de entrada

en: All of your projects are up to date.
pt: Todos os seus projetos encontram-se atualizados.

en: Certificate
pt: Certificado

en: Groups audience
pt: Grupos de audiência

en: Group visibility
pt: Visibilidade do grupo

en: Master
pt: Principal

en: Display earned certificate for this node
pt: Exibir certificado adquirido para este nó

en: Opigno Apps
pt: Aplicações Opigno

en: My achievements
pt: As minhas conquistas

en: You do not have access to viewing others certificates
pt: Não tem acesso a ver outros certificados

en: Certificate date
pt: Data do certificado

en: The day the certificate was granted
pt: O dia em que o certificado foi concedido

en: The list of courses
pt: A lista de cursos

en: Allows the creation of certificates
pt: Permite a criação de certificados

en: Course catalogue
pt: Catálogo de cursos

en: Add Certificate
pt: Adicionar certificados

en: Create a new certificate
pt: Criar um novo certificado
