Opigno LMS (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: Message
th: ข้อความ

en: Text
th: ข้อความ

en: Question
th: คำถาม

en: Items
th: จำนวน

en: Address
th: ที่อยู่

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Table
th: ตาราง

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Video
th: วีดีโอ

en: Post date
th: วันที่โพสต์
