Opigno LMS (7.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Administration
bs: Administracija

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Question
bs: Pitanje

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Address
bs: Adresa

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Table
bs: Tabela

en: Messages
bs: Poruke

en: Forums
bs: Forumi

en: Post date
bs: Datum objave
