Opigno LMS (7.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Links
uk: Посилання

en: Message
uk: Повідомлення

en: Image
uk: Зображення

en: Text
uk: Текст

en: Send Email
uk: Надіслати лист

en: Question
uk: Питання

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Items
uk: Елементи

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Calendar
uk: Календар

en: Table
uk: Таблиця

en: Forum
uk: Форум

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Folder
uk: Тека

en: Messages
uk: Повідомлення

en: plus
uk: плюс

en: Caption
uk: Підпис

en: Video
uk: Відео

en: Forums
uk: Форуми

en: Information
uk: Відомості

en: My courses
uk: Мої курси

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Post date
uk: Дата публікації

en: All of your projects are up to date.
uk: Усі ваші проєкти в актуальному стані.

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: Group visibility
uk: Видимість групи

en: Group content visibility
uk: Видимість вмісту групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Determine if this is an OG group.
uk: Визначіть, чи це група ОГ.

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
