Opigno LMS (7.x-1.0-beta8) - en to se translation catalogue (109 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: all
se: buot

en: File
se: Fiila

en: Login
se: Logge sisa

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: username
se: geavahannamma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Archive
se: Vuorká

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: results
se: bohtosat

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Picture
se: Govva

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Order
se: Diŋgo

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: published
se: almmuhuvvon

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Languages
se: Gielat

en: Topics
se: Fáttát

en: Log out
se: Logge eret

en: Site information
se: Siidu dieđut

en: or
se: dahje

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Video
se: Filbma

en: relationships
se: oktavuođat

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Finished
se: Geargan

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: Hide
se: Čiega

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: empty
se: guoros

en: Ordered
se: Diŋgojuvvon

en: Print
se: Čálit

en: About
se: Birra

en: and
se: ja

en: Translate
se: Jorgal

en: Create @name
se: Ásat @name

en: of
se: oktiibuot

en: add translation
se: lasit jorgaleami

en: Tid
se: Áigi

en: In progress
se: Bargamin

en: not empty
se: Ii guoros

en: User: ID
se: Geavaheaddji: ID

en: Logged in user
se: Sisaloggejuvvon geavaheaddji

en: In Progress
se: Bargamin

en: Create a new page
se: Ásat ođđa siiddu
