Opigno LMS (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: Question
he: שאלה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Items
he: פריטים

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Table
he: טבלה

en: Forum
he: פורום

en: Folder
he: תיקיה

en: Messages
he: מסרים

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Forums
he: פורומים

en: Information
he: מידע

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: All of your projects are up to date.
he: כל הפרויקטים שלך מעודכנים.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
