Opigno LMS (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: Question
jv: Pitakonan

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Forums
jv: Forum

en: All of your projects are up to date.
jv: Kabèh proyek Sampéyan uwis dianyari.

en: Asc
jv: Urut Maju
