Opigno LMS (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Administration
te: పరిపాలన

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Page
te: పేజీ

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Table
te: పట్టిక

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Forums
te: చర్చావేదికలు

en: Information
te: సమాచారం
