Opigno LMS (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Text
gl: Texto

en: Question
gl: Pregunta

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Items
gl: Elementos

en: Address
gl: Enderezo

en: Calendar
gl: Calendario

en: Table
gl: Táboa

en: Forum
gl: Foro

en: Messages
gl: Mensaxes

en: plus
gl: máis

en: Caption
gl: Lenda

en: Forums
gl: Foros

en: Information
gl: Información

en: Post date
gl: Data de envio

en: All of your projects are up to date.
gl: Todos os seus proxectos están actualizados.
