Opigno LMS (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст

en: Question
be: Пытанне

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Items
be: Элементы

en: Table
be: Табліца

en: Forum
be: Форум

en: Caption
be: Загаловак

en: Forums
be: Форумы

en: All of your projects are up to date.
be: Усе вашы праекты знаходзяцца ў актуальным стане
