Opigno LMS (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Links
fa: پیوندها

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Text
fa: متن

en: Send Email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Question
fa: سوال

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Calendar
fa: تقویم

en: Table
fa: جدول

en: Forum
fa: انجمن

en: Expiration
fa: انقضا

en: Folder
fa: پوشه

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Caption
fa: عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Information
fa: اطلاعات

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: All of your projects are up to date.
fa: تمام پروژه های شما به‌روز است.

en: Group content visibility
fa: رویت پذیر بودن محتوای گروه

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
