Opigno LMS (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Question
nl: Vraag

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Calendar
nl: Kalender

en: Table
nl: Tabel

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Folder
nl: Map

en: Messages
nl: Berichten

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Information
nl: Informatie

en: My courses
nl: Mijn cursussen

en: Courses
nl: Cursussen

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: All of your projects are up to date.
nl: Alle projecten zijn up-to-date.

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Group visibility
nl: Groepszichtbaarheid

en: Group content visibility
nl: Zichtbaarheid groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Determine if this is an OG group.
nl: Bepaal of dit een OG-groep is.

en: Appliquer
nl: Toepassen

en: Réinitialiser
nl: Reset

en: Lesson type
nl: Lestype

en: Add to Calendar
nl: Toevoegen aan kalender

en: The street address of the location you wish to map. This widget will contact Google and try to do its best to create a map!
nl: Het adres van de locatie die u in kaart wilt brengen. Deze widget zal met behulp van Google een kaart proberen te maken!

en: <p>Start by uploading a background image. The image is movable within the canvas.<br/> 
        				The next step is to add the alternatives, by clicking in the canvas. 
        				Each alternative consists of a circular hotspot, a label, and a connecting line. You need 
        				to double click the rectangular label to add the text, and move the hotspot to the correct
        				position. When selecting a label, a popup-window is displayed, which gives you the following
        				alternatives:
        				<ul>
        					<li>Set the alternative's feedback (only possible if feedback is enabled)</li>
        					<li>Set the color of each alternative</li>
        					<li>Delete the alternative</li>
        				</ul>    				
        				</p>
nl: <p> Begin met het uploaden van een achtergrondafbeelding. De afbeelding is verplaatsbaar binnen het canvas. <br/>
         De volgende stap is om de alternatieven toe te voegen door in het canvas te klikken.
         Elk alternatief bestaat uit een circulaire hotspot, een label en een verbindingslijn. Dubbelklik op het rechthoekige label te om de tekst toe te voegen, en verplaats de hotspot naar de juiste positie. Wanneer u een label selecteert, wordt een pop-up weergegeven met de volgende alternatieven:
         <ul>
         <li> Stel de feedback van het alternatief in (alleen mogelijk als feedback is ingeschakeld) </li>
         <li> Stel de kleur van elk alternatief in </li>
         <li> Verwijder het alternatief </li>
         </ul>
         </p>

en: My achievements
nl: Mijn prestaties

en: Install Opigno with commonly used features pre-configured.
nl: Installeer Opigno met vooraf geconfigureerde veelgebruikte functies.

en: Opigno Features OG Roles
nl: Opigno gebruikt OG Roles

en: Provides sensible defaults for OG roles and permissions.
nl: Biedt redelijke standaardinstellingen voor OG-rollen en machtigingen.

en: Opigno Features
nl: Opigno-functies

en: Opigno Features WYSIWYG
nl: Opigno-functies WYSIWYG

en: Opigno default WYSIWYG profile
nl: Opigno standaard WYSIWYG-profiel

en: Notify everyone
nl: Iedereen op de hoogte brengen

en: Course categories
nl: Cursuscategoriën

en: Training catalogue
nl: Trainingscatalogus
